Рада ухвалила законопроєкт про ветеранське підприємництво в першому читанні: деталі

Законопроєкт визначає поняття "ветеранське підприємництво", принципи державної політики у цій сфері, встановлює види та форми держпідтримки ветеранського бізнесу.
Рада ухвалила законопроєкт про ветеранське підприємництво в першому читанні: деталі
Ілюстративне фото / depositphotos.com

29 жовтня Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт про ветеранське підприємництво. Це можливість для ветеранів реалізувати себе в бізнесі, повідомили в Мінветеранів.

Читайте також:

"Законопроєкт визначає поняття "ветеранське підприємництво", принципи державної політики у цій сфері, встановлює види та форми держпідтримки ветеранського бізнесу. І, що не менш важливо, створює сприятливі умови для започаткування та розвитку ветеранського підприємництва, підвищення його конкурентоспроможності", - йдеться в повідомленні.

Отже, у проєкті закону суб'єктами ветеранського підприємництва визначено: 

  • ФОП або самозайняті особи з числа ветеранів війни, членів їхніх сімей, членів сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни, членів сім'ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці України;
  • юридичні особи, де ветеран або група ветеранів війни, та/або члени сім'ї ветерана війни, та/або члени сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни, та/або члени сім'ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці України володіють корпоративними правами в розмірі не менше 60% сформованого статутного капіталу або 60% і більше членів юридичної особи є вищезгаданими особами. 

Читайте також:

Уточнюється, що державна підтримка суб'єктів ветеранського підприємництва включає фінансову, інформаційну, консультаційну та просвітницьку підтримку. 

Зокрема, підтримку у сфері інновацій, науки й промислового виробництва, підтримку суб'єктів ветеранського підприємництва, що провадять експортну діяльність, підтримку у сфері підготовки, перепідготовки й підвищення кваліфікації управлінських кадрів та кадрів ведення бізнесу.

Читайте також:

Фінансова підтримка ветеранського бізнесу включає гранти, кредити для започаткування і ведення підприємницької діяльності, компенсація відсоткових ставок за кредитами, компенсація лізингових, факторингових платежів тощо.

Раніше ми писали, що Кабінет Міністрів виділив понад 241 млн гривень на житло для ветеранів та членів їхніх сімей.



ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK