Навчання в Японії: ВНЗ підготували спеціальну програму для українських студентів

Шістнадцять японських університетів об'єдналися, щоби прийняти українських студентів.
Навчання в Японії: ВНЗ підготували спеціальну програму для українських студентів
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У Японії 16 університетів приєдналися до освітньої програми, аби прийняти українських студентів. Вони пропонуватимуть короткострокові програми тривалістю від одного до півтора року. Про це пише Japan Today.

Ініціативу очолює токійська організація Pathways Japan, яка надає допомогу біженцям із Сирії та Афганістану в питаннях освіти та кар'єри.

Читайте також:

За даними організації, заявки на вступ будуть відкриті до 24 червня. Очікується, що успішні кандидати прибудуть до Японії до серпня, перш ніж у вересні розпочнеться новий навчальний рік.

Повідомляється, що відібрані студенти отримають авіаквитки в Японію, житло, плату за навчання, допомогу у видачі віз та посвідчень на проживання, а також стипендії або допомогу в пошуку роботи на неповний робочий день.

Читайте також:

При цьому кандидати повинні відповідати певним критеріям, щоби подати заявку. Вони мають бути незаміжніми, бути українцями чи іноземними громадянами, які не можуть повернутися до своєї країни, а також володіти японською чи англійською мовою.

Водночас деякі університети вважають, що ця ініціатива також стане навчальним досвідом для японських студентів. За їхніми словами, це дасть їм шанс допомогти студентам з України, що постраждали від війни, побудувати нове життя в Японії.

Раніше ми писали, що в Німеччині для українських біженців спростили умови вступу до вищих навчальних закладів. Нововведення стосується тих, хто навчався останній рік у школі в Україні та через війну не зміг скласти випускні іспити й отримати атестат, а також тих, хто розпочав навчання в українському виші, але не закінчив перший курс.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK