Зарплати в Україні та Польщі: де за роботу платять більше

У Польщі порівняли місцеві зарплати з українськими.
Зарплати в Україні та Польщі: де за роботу платять більше
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У Польщі порівняли середні зарплати на найпопулярніших вакансіях із такими ж пропозиціями в Україні. Наскільки відрізняється оплата праці в цих двох країнах, розповіли в міжнародній агенції з працевлаштування Gremi Personal.

Аналітика проводилася за внутрішніми даними Gremi Personal та даними українського сайту з пошуку роботи Work.ua. До уваги взяли найбільш популярні вакансії за грудень 2022 - лютий 2023 року.

Читайте також:

Середня зарплата, яку пропонують в Україні на позицію директора, становить 25 тис. грн. За цю посаду в Польщі сплачують 93 тис. грн.

При цьому найбільший розрив має позиція менеджера з продажу: в Україні в середньому пропонують 15 тис. грн, а в Польщі - 92 тис. грн. Найменше в ТОПі популярних вакансій пропонують касирам та охоронцям - по 10 тис. грн за місяць в Україні, а в Польщі на за таку роботу можна розраховувати в середньому на 35 тис. грн.

gremi-personal.com.ua

"Надзвичайно велика різниця між заробітками у двох державах призводить до того, що кількість працевлаштованих збільшується щодня. Українці в Польщі розуміють, що війна ще триватиме, тому більшість намагається соціалізуватися на місцях, знайти роботу, підвищити професійні навички, щоб мати отримати можливість залишитися ще на певний час", - прокоментувала директорка департаменту рекрутації Gremi Personal Анна Джоболда.

Читайте також:

Як повідомили в агенції, наразі змінюється тенденція щодо працевлаштування українців у Польщі. Якщо ще декілька років тому попит був переважно на працівників низької кваліфікації, то за останні пів року ситуація помітно змінилася. Усе частіше починають шукати висококваліфікованих робітників.

"Це пов'язано з кількома факторами. Протягом останнього пів року в Польщі відкрилися понад 10 тисяч українських бізнесів, який віддає перевагу працівникам з України. До того ж значна частина українок уже вивчила чи вивчає польську мову, що розширює горизонти працевлаштування в Польщі", - йдеться в повідомленні. 

Раніше ми писали, що українцям у Польщі можуть пропонувати не тільки важку фізичну роботу, а й екзотичні вакансії.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK