Очне, онлайн чи змішане: яким буде навчання в школах України

За словами прем'єр-міністра, там, де є загроза життю чи здоров'ю дітей, очного навчання не буде.
Очне, онлайн чи змішане: яким буде навчання в школах України
Ілюстративне фото / Getty Images

Остаточні рішення про формат навчання буде ухвалювати місцева влада. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 11 серпня.

Читайте також:

"З боку ОВА має бути регулярний моніторинг безпекової ситуації в громадах. Залежно від рівня загроз ухвалюватимуть рішення про формат навчання: очний, онлайн чи змішаний", - зазначив він.

Прем'єр-міністр підкреслив, що там, де є загроза життю чи здоров'ю дітей, очного навчання не буде.

Читайте також:

"Місцева влада найкраще розуміє ситуацію в себе в громадах, а тому остаточні рішення про формат навчання будуть ухвалювати саме на місцях", - пояснив Шмигаль.

Він наголосив на обов'язковій наявності надійних укриттів у підвалах, наземних конструкцій поруч зі школою чи дитсадком, підземних монолітних укриттів із високим рівнем захисту.

"Наразі 68% освітніх закладів мають укриття різного типу. Це дозволяє розмістити там 4,7 млн учнів та вчителів. Але цього недостатньо. Місцева влада повинна діяти активніше. Гроші на укриття уряд виділив ще у квітні - 1,5 млрд гривень", - розповів прем’єр-міністр.

Читайте також:

За його словами, найбільша потреба в укриттях у Харківській, Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській та Одеській областях, оскільки регіони в зоні ризику через російські обстріли, і роботи там потрібно завершувати якнайшвидше.

Очільник уряду додав, що у 2023 році планується облаштувати майже 1,5 тис. укриттів, загалом їх треба збудувати 5,4 тис.

Раніше ми писали, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про виділення коштів на відновлення зруйнованого житла, шкіл та лікарень у восьми областях України.



x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK