Якщо людина працює по 50-60 годин на тиждень, тіло може не встигнути відпочити за вихідні, тому що накопичилося дуже багато втоми. Тому слід зменшити кількість робочих годин на тиждень.
Про це повідомляє "Дзеркало тижня" з посиланням на слова спеціаліста з нейронауки, викладача Києво-Могилянської бізнес-школи, кандидата біологічних наук Петра Чорноморця в інтерв'ю виданню.
“Якщо за попередні п'ять днів ти працював 30–40 годин, то двох днів буде достатньо, щоб відпочити. Якщо працював 50 чи 60 годин на тиждень, треба відпочивати вже три чи чотири дні”, – розповів Петро Чорноморець.
Також повідомляється, що, за словами вченого, є чимало досліджень, які проводяться серед офісних працівників. Вони свідчать, що людина є максимально продуктивною, якщо її робочий графік становить у середньому 40 годин на тиждень.
"Якщо вона працює 50 годин на тиждень, то встигає за цей час зробити менше, ніж зробила б за 35 чи 30. Коли ти напланував чогось і не встиг зробити за 40 годин, звичайно, робиш у додатковий час", - наголосив біолог. .
Зазначається, що через це у людини падає продуктивність і вона наступного тижня не встигає зробити все заплановане навіть через 40 годин і починає працювати ще більше.
"Це одна з воронок вигоряння", - констатував Чорноморець.
Видання наголошує, що дана публікація заснована на останніх та актуальних наукових дослідженнях у сфері медицини та має виключно загальноінформаційний характер. Публікація не може бути підставою для встановлення будь-яких діагнозів. Якщо ви захворіли або потребуєте діагнозу, зверніться до лікаря!
Раніше ми писали про те, що розробник штучного інтелекту OpenAI призначив колишнього чиновника Білого дому Аарона Чаттерджі своїм першим головним економістом. На своїй новій посаді він керуватиме дослідженнями потенційного впливу ШІ на економічне зростання та ринок праці.