Індія планує вдвічі збільшити поставки російської нафти - Bloomberg

Індійські переробники все частіше купуватимуть сировину безпосередньо в російських компаній, оскільки провідні міжнародні трейдери згортають свої угоди.
Індія планує вдвічі збільшити поставки російської нафти - Bloomberg
Иллюстративное фото / depositphotos.com

Індія має намір подвоїти імпорт російської нафти. Державні нафтопереробні заводи прагнуть отримати більше поставок від "Роснефти" зі знижкою, оскільки міжнародні покупці відмовляються від угод із Москвою через її вторгнення в Україну. Про це пише Bloomberg.

Нині державні переробники спільно працюють над укладанням та забезпеченням нових шестимісячних контрактів на постачання російської нафти до Індії. Джерело повідомило, що вантажі запитуються на умовах доставки від "Роснефти", а продавець має займатися питаннями доставки та страхування.

Читайте також:

Зазначається, що подробиці про обсяги та ціни все ще обговорюються з індійськими банками, які мають повністю фінансувати всі вантажі.

Індійські переробники все частіше купуватимуть сировину безпосередньо в російських компаній, оскільки провідні міжнародні трейдери, такі як Glencore, згортають свої угоди.

Раніше ми писали, що Франція веде переговори з Об'єднаними Арабськими Еміратами щодо заміни закупівель російської нафти, які припиняться після введення заборони Європейського союзу на нафту з РФ.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK