"Черг за автогазом взагалі немає": Яка ситуація з пальним на АЗС

У червні кількість постачальників дизпалива зросла в півтора рази та досягла майже 100.
"Черг за автогазом взагалі немає": Яка ситуація з пальним на АЗС
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У червні ситуація з пальним в Україні почала трохи покращуватись. Оскільки пропозиція бензину, ДП та автогазу на ринку значно зросла, на київських АЗС уже не вишиковуються величезні черги. Про це розповів у Facebook директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн.

"Черг за автогазом взагалі немає. Єдиний виняток - станції, де газ продається по 37 грн/л (в основному 42-45 грн/л). Кілька АЗС із дизпаливом були взагалі без черг, або стояло 5-10 машин, що взагалі складно вважати чергою (на тлі травневих подій). За бензином - 20-30 машин", - написав він.

Читайте також:

За словами експерта, цими днями масову інтервенцію здійснила мережа KLO. Бензин був майже на всіх станціях, що працюють. Періодично роблять "вилазки" AMIC та UPG.

Куюн також повідомив, що "Маршал" виставив на вихідні бензин А-95 по 62 грн, черг не було. Проте за два дні стела знову згасла. Те саме сталося зі "спиртовим" бензином на "БРСМ".

У "Приваті" (ANP) у Києві небагато станцій, але він є одним із найстабільніших продавців бензину.

"Цікаво, що основні обсяги сітка продає через свій додаток, про що говорять черги на станціях, навіть якщо там горять нулі. Ця активізація, що зростає, призвела до зниження тиску на WOG і ОККО, які виставляють продукт у вільний продаж раз на день", - зазначив директор "А-95".

Куюн вважає, що ця картина повністю відображає ситуацію з постачанням. По газу імпорт уже перевищив очікування, по дизпаливу ринок поступово виходить на прогнозні показники, по бензину все ще не дотягує 20-25%.

Читайте також:

Експерт додав, що в червні кількість постачальників дизпалива зросла в півтора рази й досягла майже 100. Водночас удвічі менше, але на третину більше, ніж у травні, імпортерів автогазу - 45, по бензинах - 27 (21).

"Такий картель на паливному ринку - понад півтори сотні компаній. По бензину й ДП кількість імпортерів зросла вдвічі порівняно з довоєнною. Кожен із них сьогодні тримає оборону на своєму паливному фронті", - наголосив Куюн.

Публікація Сергія Куюна у Facebook
Публікація Сергія Куюна у Facebook

Раніше ми писали, що, за словами директора консалтингової компанії "А-95" Сергія Куюна, спрогнозувати ціни на бензин у червні-серпні 2022 року неможливо. Проте різкого подорожчання не буде.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK