Україна отримала майже 425 млн євро від Британії: На що будуть спрямовані кошти

Гроші спрямують на оплату праці працівників державних органів та бюджетних установ освітньої сфери.
Україна отримала майже 425 млн євро від Британії: На що будуть спрямовані кошти
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Україна отримала кредит на 446,8 млн євро в рамках проєкту Світового банку "Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні". У рамках цього фінансування гарантія Великобританії становить 424,6 млн євро. Про це повідомили в Міністерстві фінансів.

У відомстві зазначили, що гроші будуть спрямовані на відшкодування видатків держбюджету, здійснених для забезпечення оплати праці працівників державних органів та бюджетних установ освітньої сфери як на національному, так і регіональному рівнях.

Читайте також:

"В умовах війни Україні важливо зберегти  потенціал, дієвість і стійкість державного управління. Залучені кошти дозволять забезпечити належне фінансування для працівників бюджетної сфери. Вдячні уряду Великобританії та команді Світового банку за підтримку України в цей важкий період нашої історії", - повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

Раніше ми писали, що Канада надасть Україні пільговий кредит у 150 млн доларів США (200 млн канадських доларів) для підтримки негайних потреб у державних витратах.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK