ЄС заморозив російські активи на 13,8 млрд євро

Нині в чорному списку ЄС налічується 98 організацій та майже 1160 осіб із РФ.
ЄС заморозив російські активи на 13,8 млрд євро
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Європейський Союз заморозив активи на суму 13,8 млрд євро, або 13,83 млрд доларів, що належать російським олігархам, іншим фізичним та юридичним особам, які потрапили під санкції. Про це заявив комісар ЄС із питань юстиції Дідьє Рейндерс, передає Reuters.

За словами представника ЄС, переважна більшість арештів припадає лише на 5 з 27 країн-членів блоку. Чиновник не назвав ці країни, але закликав інших активізуватися.

"Понад 12 млрд євро надійшло з 5 держав-членів, тому нам потрібно продовжувати переконувати інших робити те саме", - сказав Рейндерс.

Читайте також:

Зазначається, що заморожена сума є комбінацією грошових коштів, що зберігаються на банківських рахунках, оцінної вартості конфіскованих яхт і нерухомості, а також інших активів.

Водночас до неї не входять заморожені активи російського Центробанку, які, за даними Єврокомісії, у травні становили 24 млрд євро.

Нині в чорному списку ЄС налічується 98 організацій та майже 1160 осіб із РФ.

Раніше ми писали, що країни Європейського Союзу заморозили близько 23 млрд євро (24,5 млрд доларів) активів Центрального банку Росії.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK