Комбайни та жатки російського виробництва: АРМА отримало в управління с/г техніку на 100 млн грн

У рамках кримінального провадження на території митного терміналу проведено огляд, під час якого вилучено 11 комбайнів та 11 жаток.
Комбайни та жатки російського виробництва: АРМА отримало в управління с/г техніку на 100 млн грн
В управління АРМА передано 22 одиниці сільськогосподарської техніки російського виробника / gp.gov.ua

Київська міська прокуратура передала в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, (АРМА) 22 одиниці сільськогосподарської техніки російського виробника, ввезені на територію України з РФ. Вартість техніки становить понад 100 млн грн.

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

Читайте також:

Прокурори здійснюють процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом фінансування дій, вчинених із метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території чи державного кордону України (ч. 3 ст. 110-2 КК).

Зазначається, що в рамках провадження на території митного терміналу проведено огляд, під час якого вилучено 22 одиниці сільськогосподарської техніки - 11 комбайнів та 11 жаток російського виробника, імпортованих на територію України з РФ. Завод із виробництва техніки знаходиться в Ростові-на-Дону.

Раніше ми писали, що в Україні арештували й передали в АРМА локомотиви білоруського виробництва, які використовувалися для транспортування товарів для забезпечення російської армії. Вартість майна становить понад 70 млн грн.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK