Перевозили викрадене українське зерно: Суд наклав арешт на чотири судна

Кримський півострів використовується РФ як "сіра зона" для перевезення зерна, яким вони незаконно заволоділи.
Перевозили викрадене українське зерно: Суд наклав арешт на чотири судна
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Суд наклав арешти на 4 судна, які порушили порядок в'їзду та виїзду з окупованого Криму. Вони перевозили викрадене українське зерно. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

"Судна заходили до закритих портів і терміналів Кримського півострова, беручи участь у незаконній схемі перевезення окупантами українського зерна до третіх країн, таким чином були знаряддям вчинення злочинів", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Установлено, що судна "Матрос Позинич", "Михаил Ненашев", "Матрос Кошка" під прапором Росії, а також сирійське судно здійснюють систематичні незаконні заходи до закритого Севастопольського морського торговельного порту.

"Таким чином Кримський півострів використовується РФ як "сіра зона" для перевезення зерна, яким вони незаконно заволоділи", - зазначили в Офісі генпрокурора.

За процесуального керівництва прокуратури автономії здійснюється розслідування за фактами порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї (ч. 2 ст. 332-1 КК України).

Раніше ми писали, що в Україні арештували й передали до АРМА локомотиви білоруського виробництва, які використовувалися для транспортування товарів для забезпечення російської армії. Вартість майна становить понад 70 млн грн.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK