Україна та Молдова скасували дозволи на міжнародні вантажоперевезення

Дозвільний режим буде збережений для нерегулярних пасажирських перевезень та для перевезень до або з третіх країн.
Україна та Молдова скасували дозволи на міжнародні вантажоперевезення
Ілюстративне фото / depositphotos.com

З 1 вересня 2022 року українські перевізники зможуть їздити до Молдови за новими спрощеними правилами. Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури у Facebook.

Уточнюється, що після підписання "транспортного безвізу" з країнами ЄС Молдова залишалася єдиною державою на наших кордонах, з якою не було повністю скасовано дозвільний режим для українських перевізників.

Читайте також:

"З огляду на великий обсяг вантажів, який зараз рухається в бік Молдови, підписання двостороннього протоколу зніме ризик зупинки руху нашого експорту", - йдеться в повідомленні.

При цьому дозвільний режим буде збережений для нерегулярних пасажирських перевезень (у наступному році сторони обміняються 2200 дозволами) та для перевезень до або з третіх країн (Україна отримає 10 000 дозволів на 2023 рік).

"Двостороннє скасування дозволів на міжнародні вантажні перевезення, відкриття кілька днів тому залізничної ділянки "Березине - Басарабяска", яка не працювала більше 20 років, - це чудові приклади співробітництва в транспортній сфері, посилення взаємодії між Україною та Молдовою", - заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков. 

Публікація Міністерства інфраструктури України у Facebook
Публікація Міністерства інфраструктури України у Facebook

Раніше ми писали, що 29 червня Україна та Європейський Союз підписали угоду про вантажні перевезення автомобільним транспортом.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK