На 2,3 млрд грн: АРМА передали активи підприємства, яке належало російській компанії

В АРМА також передали понад 30 об'єктів нерухомості цього підприємства.
На 2,3 млрд грн: АРМА передали активи підприємства, яке належало російській компанії
Ілюстративне фото / depositphotos.com

В управління АРМА передали арештовані корпоративні права підприємства - одного з найбільших виробників органічних хімічних речовин на території України - на загальну суму понад 2,3 млрд грн. Також передано понад 30 об’єктів нерухомості цього підприємства. Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

Читайте також:

За даними слідства, упродовж 2011-2017 років товариство, яке спеціалізується на виробництві нафтохімічної та хімічної продукції, на підставі угод про надання позики та укладених до них додаткових угод із пов’язаною кіпрською компанією отримало понад 800 млн доларів США позики для забезпечення фінансових потреб підприємства.

"На час укладання угод та отримання позик власником товариства була одна з найбільших російських нафтових компаній, кінцевим бенефіціарним власником якої був російський олігарх", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Установлено, що під виглядом позик товариство одержало безповоротну фінансову допомогу, яку його керівництво не мало наміру повертати разом із відсотками за їхнє користування. Воно не сплатило податку на прибуток на загальну суму майже 2,2 млрд грн.

Зазначається, що раніше директору товариства повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків.

Нагадаємо, в управління Агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА) передали майно, що належить громадянам РФ і РБ. Загальна сума арештованого становить понад 844 млн грн.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK