АРМА передали понад 70 млн грн підприємства, яке виробляло оборонну продукцію для РФ

Підприємство в Нікополі займалося виробництвом продукції зі спеціального сплаву для використання в оборонній сфері.
АРМА передали понад 70 млн грн підприємства, яке виробляло оборонну продукцію для РФ
АРМА передано понад 70 млн грн підприємства / gp.gov.ua

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури забезпечили передачу АРМА понад 70 млн грн арештованих коштів на банківських рахунках промислового підприємства, власником якого є російська оборонна корпорація. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

Читайте також:

Уточнюється, що підприємство в Нікополі, засновниками якого є громадяни РФ, займалося виробництвом продукції зі спеціального сплаву для використання в оборонній сфері.

Також триває процедура передачі АРМА корпоративних прав, майнового комплексу, готової продукції, виробничих ліній, сировини підприємства загальною вартістю понад 400 млн грн.

Читайте також:

За даними слідства, виготовлена підприємством продукція великими партіями надходила до країни-агресора та використовувалася в авіаційній, ракетній та інших військових галузях.

Триває досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом фінансування дій, вчинених із метою зміни меж території або державного кордону України (ч. 3 ст. 110-2 КК України). 

Раніше ми писали, що протягом десяти місяців 2022 року Державне бюро розслідувань передало в управління АРМА майно на 8 млрд 926 млн гривен.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK