Прибуток ПриватБанку скоротився у 2022 році: деталі

За 9 місяців поточного року банк сформував 9,4 млрд грн резервів під кредитні ризики.
Прибуток ПриватБанку скоротився у 2022 році: деталі
Ілюстративне фото / depositphotos.com

За 9 місяців 2022 року прибуток державного ПриватБанку становив 13,8 млрд грн, що на 7,4 млрд грн менше ніж результат за відповідний період минулого року. Про це повідомили у фінустанові.

Читайте також:

Через зниження платоспроможності населення з початку року банк сформував 9,4 млрд грн резервів під кредитні ризики.

Запроваджені з початку війни пільги клієнтам та скасовані комісії вплинули на зниження чистого комісійного доходу на 2,7 млрд грн порівняно з минулим роком.

"Так, доходи від платежів у роздрібних торговельних мережах (еквайрингу) склали половину від рівня попереднього року при відносно незмінному обсягу транзакцій", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Водночас кредитний портфель бізнес-клієнтів від початку 2022 року зріс на 8 млрд грн (грос). На 1 листопада 2022 року залишки на поточних рахунках клієнтів в гривні зросли на 43% порівняно з початком року.

В умовах зростання інфляції банк вжив ефективних заходів, щоб стримати зростання операційних витрат, яке становило лише 5% - 579 млн грн порівняно з минулим роком, 475 млн грн із яких припадає на виняткові витрати в умовах війни, зокрема підтримку персоналу, захист інформаційних систем, благодійність.

Раніше ми писали, що за 8 місяців 2022 року загальний прибуток банків України становив 7,9 млрд грн.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK