АРМА продало арештований російський аміак ще на 372 млн гривень

АРМА отримало ще 372,6 млн гривень від продажу аміаку.
АРМА продало арештований російський аміак ще на 372 млн гривень
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) отримало ще 372,6 млн гривень від продажу російського аміаку на відкритих торгах. Про це повідомила пресслужба АРМА.

Читайте також:

Так, чергова партія арештованого аміаку обсягом у 10 тис. тонн, який належить російським підприємствам, реалізована на аукціоні, у процесі якого початкова ціна зросла на 26%, або на 77 млн грн.

Зазначається, що це вже третій лот із загального обсягу аміаку, який становить загалом понад 40 тис. тонн. Попередні два лоти арештованої сировини російського підприємства АРМА реалізувало майже за 540 млн грн.

Читайте також:

"Чергову партію російського майна продано із суттєвим зростанням початкової ціни, що з огляду на обтяженість активу арештом та необхідність сплати покупцем ПДВ є високим результатом торгів. Загалом маємо вже близько мільярда гривень від продажу арештованих активів російського походження, що дозволяє нарощувати джерела фінансування оборонної сфери шляхом купівлі військових облігацій", - заявив керівник АРМА Дмитро Жоравович.

Раніше ми писали, що в Україні на аукціоні продали чергову партію арештованого аміаку обсягом у 10 тис. тонн, що належить російським підприємствам.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK