На випадок повного блекауту: в Україні відкриють "пункти незламності"

По всій країні розгортають новий проєкт підтримки людей - "Пункти незламності".
На випадок повного блекауту: в Україні відкриють "пункти незламності"
Президент України Володимир Зеленський / president.gov.ua

В Україні створили проєкт "Пункти незламності" на випадок тривалих відключень світла. Уже підготовлено понад 4000 таких пунктів, де люди зможуть отримати базові послуги, включаючи електроенергію, мобільний зв'язок та інтернет.

Читайте також:

Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму зверненні 22 листопада.

"Якщо знову відбудуться масовані російські удари і якщо буде розуміння, що за години постачання електрики не відновити, то активується робота "Пунктів незламності". Там усі базові послуги: електрика, мобільний зв’язок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Абсолютно безкоштовно й цілодобово", - сказав глава держави.

Він зазначив, що пункти працюватимуть обов’язково при всіх обласних та районних адміністраціях, також при школах, будівлях ДСНС тощо.

Президент додав, що вже працює спеціальний сайт - nezlamnist.gov.ua, на якому розміщено мапу таких пунктів по всій країні. На сайті та в усіх "Пунктах незламності" можна буде дізнатися, де працює найближче АЗС, банківське відділення, аптека, магазин.

Читайте також:

"Усі ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв, враховуючи, які терористи воюють проти нашого народу і що вони намагаються зробити. Упевнений: допомагаючи один одному, увсі ми разом зможемо пройти цю зиму", - підсумував Зеленський.

Раніше ми писали, що 23 листопада з 00:00 до 24:00 у всіх регіонах України застосовуються планові відключення світла.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK