Як в Україну ввезти генератор без податків - Митниця

У деяких випадках знадобиться письмове декларування.
Як в Україну ввезти генератор без податків - Митниця
Ілюстративне фото / EPA/UPG

Обмеження щодо кількості, вартості та ваги генераторів, які ввозяться громадянами без сплати митних платежів, відсутні. У певних випадках знадобиться письмове декларування. Про це повідомила Державна митна служба України (ДМСУ).

Читайте також:

Кабмін скасував обов’язковість надання як підтвердження звільнення від сплати митних платежів декларації про відповідність та маркування знаком відповідності технічним регламентам.

Відтак ввезення на митну територію України товарів, визначених Постановою КМУ від 9 листопада 2022 року №1260, здійснюється як фізичними, так і юридичними особами шляхом декларування митному органу без сплати митних платежів.

Читайте також:

Відповідно до Митного кодексу України не підлягають письмовому декларуванню товари:

  • сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, що ввозяться громадянами на митну територію України в ручній поклажі та/або в супроводжуваному багажі;
  • сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, що переміщуються (пересилаються) на митну територію України на адресу одного одержувача в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях та в несупроводжуваному багажі.

"Товари в обсягах, що перевищують зазначені норми, а також товари, що ввозяться особою, частіше одного разу протягом однієї доби, підлягають письмовому декларуванню", - додали в ДМСУ.

Публікація Державної митної служби України у Facebook
Публікація Державної митної служби України у Facebook

Раніше ми писали, що Кабмін ухвалив постанову, що спрощує імпорт генераторів та іншого енергетичного обладнання.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK