Чи отримуватимуть українці повістки в "Дії": відповіли в Мінцифрі

Згідно з постановою Кабміну в "Дії" має з'явитися електронний військовий квиток.
Ілюстративне фото / thedigital.gov.ua
Ілюстративне фото / thedigital.gov.ua

Новий порядок взяття на військовий облік не передбачає, що повістки надходитимуть українцям через застосунок "Дія". Про це повідомив керівник із розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації Мстислав Банік, пише "The Village Україна".

"Ні ця постанова, ні будь-яка інша не передбачає надходження повісток через "Дію". У нашому плані роботи поки немає таких завдань", - коментує він.

Читайте також:

Згідно з постановою Кабміну в "Дії" має з'явитися електронний військовий квиток. Однак інформації про те, як його впроваджуватимуть і як працюватиме новий сервіс, поки що немає.

За словами Баніка, ще багато моментів потрібно доопрацювати разом із Міністерством оборони України.

Раніше ми писали, що Кабінет Міністрів України унормував порядок забезпечення військовослужбовців житловими приміщеннями та надання грошової компенсації.



Слідкуйте за нашими новинами та відео
  • YouTube
  • Facebook
  • Telegram
  • Google News

ТОП-Новини