Зеленський ввів санкції проти компаній із РФ і РБ, причетних до перевезення військ та зброї

Президент України ввів санкції проти російських та білоруських компаній, причетних до перевезення військ та зброї.
Зеленський ввів санкції проти компаній із РФ і РБ, причетних до перевезення військ та зброї
Президент України Володимир Зеленський / president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленский увів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони щодо запровадження санкцій проти 3 фізичних осіб - індивідуальних підприємців - та 182 юридичних осіб РФ та РБ, причетних до перевезення особового складу та зброї окупаційних військ. Про це повідомили в Мінекономіки.

Читайте також:

"Активи підсанкційних осіб, зокрема й ті, якими вони розпоряджалися опосередковано через інших фізичних чи юридичних осіб, будуть заблоковані та стягнуті на користь держави. Зокрема йдеться й про залізничні вагони, які тепер працюватимуть на оборону та економіку України", - зазначила перший віцепрем'єр-міністр - міністр економіки Юлія Свириденко.

За її словами, одним із основних завдань санкційної політики цього року, над яким працюватиме, зокрема, санкційна Міжвідомча робоча група, є посилення ефективності санкцій. Зокрема, опрацювання точкових санкцій щодо осіб, майно яких може бути конфісковане в передбаченому законодавством порядку в Україні.

Читайте також:

Свириденко також додала, що санкції, які вже запровадили Україна та наші партнери щодо держави-агресора, мають потужний ефект та вже впливають на економіку РФ.

"За підсумками року зафіксовано дефіцит бюджету в розмірі 3,35 трлн рублів, або близько 2,3% ВВП. Росія була змушена збільшити випуск внутрішніх запозичень, причому за плаваючими ставками, що збільшить витрати на обслуговування боргу. Фонд національного добробуту, кошти якого з жовтня використовуються на покриття дефіциту бюджету, зменшився на десятки мільярдів доларів США: якщо на кінець 2021 року в фонду було 182,59 дол., то на сьогодні - біля 148 дол. При цьому тенденції лише погіршуються, цього року очікується дефіцит бюджету РФ на рівні принаймні 6%. У разі більш жорсткої позиції санкційної коаліції щодо Price Cap на нафту та нафтопродукти ситуація буде ще гіршою", - розповіла міністр.

Раніше ми писали, що 27 січня Рада Європейського Союзу вирішила продовжити на пів року економічні санкції проти РФ.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK