Ситуація зі світлом в Україні: споживання електроенергії дещо зменшилося

Ліміти споживання, доведені до всіх обленерго, збільшені у зв’язку зі скороченням дефіциту в енергосистемі.
Ситуація зі світлом в Україні: споживання електроенергії дещо зменшилося
Ілюстративне фото / EPA/UPG

У четвер, 2 лютого, споживання електроенергії в Україні дещо зменшилося порівняно з початком тижня. Відповідно зменшився й дефіцит в енергосистемі, хоча все ще залишається суттєвим. Про це повідомили в "Укренерго".

Читайте також:

Зазначається, що генеруючих потужностей у системі достатньо, щоб покрити близько 80% від потреби споживачів.

"Причина дефіциту: російські масовані ракетні атаки, унаслідок яких пошкоджень зазнали й електростанції та високовольтна мережа. До того ж в аварійний ремонт виведено два блоки на електростанціях. Втрата генерації була компенсована виходом з аварійного ремонту та включенням у роботу одного з блоків електростанції та збільшенням виробництва електроенергії гідроелектростанціями. Мережеві обмеження лише в Одеській області", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Ліміти споживання, доведені до всіх обленерго, збільшені у зв’язку зі скороченням дефіциту. Наразі перевищення лімітів не фіксується. Водночас у разі недотримання лімітів будуть застосуватись аварійні відключення.

У компанії додали, що на двох підстанціях у східному та центральному регіонах країни завершено ремонт трансформаторного обладнання, яке було пошкоджене ракетними атаками росіян восени минулого року. Йде підготовка до включення в роботу. Це дозволить вивести в роботу блоки на електростанціях.

Публікація НЕК "Укренерго" у Facebook
Публікація НЕК "Укренерго" у Facebook

Раніше ми писали, що в ДТЕК Київські електромережі закликали українців вимикати з розеток електроприлади, коли немає світла.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK