"Укргазвидобування" пробурило нову потужну свердловину: дає 340 тис кубів газу на добу

Група "Нафтогаз" запустила нову потужну свердловину з дебітом 340 тис. куб. м газу на добу.
"Укргазвидобування" пробурило нову потужну свердловину: дає 340 тис кубів газу на добу
Ілюстративне фото / depositphotos.com

АТ "Укргазвидобування", яке є частиною Групи "Нафтогаз", пробурило нову оціночно-експлуатаційну свердловину глибиною 5950 м, яка дає 340 тис. куб. м природного газу на добу. Про це повідомила пресслужба компанії.

Читайте також:

"Це дуже хороший результат, особливо враховуючи, що родовище, на якому пробурена свердловина, експлуатується вже 45 років та виснажене на 85%. Він став можливим завдяки застосуванню сучасних підходів до розробки родовищ", - пояснив очільник Групи "Нафтогаз" Олексій Чернишов.

Як розповіли в компанії, під час проєктування свердловини за допомогою 3D-моделі родовища фахівці змогли визначити перспективну ділянку продуктивного пласта родовища, яка досі не розроблялася.

"Минулого року ми переформатували команду наших геологів і розробників, переглянувши процеси й посиливши її потужними фахівцями з досвідом роботи в міжнародних компаніях. Уже бачимо результат", - прокоментував т.в.о. генерального директора "Укргазвидобування" Олег Толмачев.

Читайте також:

За його словами, досягнуті результати на цьому родовищі та низка інших нещодавніх геологічних відкриттів стануть важливими складовими для нарощення видобутку газу вже цього року.

Зазначається, що результати буріння нової свердловини дали підстави запланувати буріння ще однієї свердловини на цій ділянці родовища.

Раніше ми писали, що АТ "Укргазвидобування" пробурило нову свердловину в Харківській області, яка дає 140 тис. куб. м газу на добу.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK