Система BankID: НБУ впровадив суттєві зміни

Тепер замість єдиного тарифу за підтвердження ідентифікації пропонуються диференційовані тарифи залежно від обсягу даних.
Система BankID: НБУ впровадив суттєві зміни
Національний банк України / flickr.com

Національний банк України впровадив суттєві зміни в системі BankID НБУ - стандартизовані набори даних та диференційовані міжабонентські тарифи. Про це повідомила пресслужба регулятора.

Читайте також:

Зазначається, що впровадження стандартизованих наборів даних, кожен із яких містить унікальну комбінацію інформації про користувача, сприяє посиленню захисту даних, що передаються через систему BankID НБУ.

Тепер банк-ідентифікатор передає установі лише той обсяг персональних даних свого клієнта, що є мінімально необхідним для надання послуги (раніше ідентифікаційні дані користувача передавалися через систему єдиним набором).

Читайте також:

Можливість абонента - надавача послуг - використовувати той чи інший стандартизований набір даних визначається типом послуги, яку він надає користувачу. Це дає можливість абонентам перейти на  більш гнучкі диференційовані міжабонентські тарифи. 

У НБУ розповіли, що тепер замість єдиного тарифу за одне успішне підтвердження ідентифікації (у розмірі 20 грн) пропонуються диференційовані тарифи (від 5 до 20 грн) залежно від обсягу даних про користувача, що міститься в конкретному стандартизованому наборі.

Читайте також:

"Такі зміни сприятимуть підвищенню довіри до нашої системи з боку користувачів, а диференційовані міжабонентські тарифи дозволять оптимізувати витрати абонентів - надавачів послуг - за рахунок отримання тільки необхідного обсягу даних про свого клієнта", - пояснила заступниця директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Ольга Василєва.

За її словами, це сприятиме розширенню сфери застосування системи BankID НБУ, унаслідок чого громадяни отримають можливість доступу до ще більшої кількості дистанційних послуг.

Раніше ми писали, що Національний банк встановив вимоги про розкриття банками інформації щодо зв’язків клієнтів із державою, що здійснює збройну агресію проти України.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK