Банки блокуватимуть рахунки українців: у чому причина

Українські банки заблокують тисячі карток клієнтів.
Банки блокуватимуть рахунки українців: у чому причина
Ілюстративне фото / depositphotos.com

В Україні банки відновлять арешти карткових рахунків клієнтів, накладені виконавчою службою через борги. Про це повідомив у Telegram співзасновник monobank Олег Гороховський.

Читайте також:

Він зазначив, що це пов'язано з законом "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень та рішень інших органів під час дії воєнного стану", що набрав чинності.

За словами Гороховського, документ скасовує дію постанови Кабміну, яка знімала арешти виконавчої служби на суму менше 100 тис. грн на час дії воєнного стану.

Читайте також:

"Оскільки закон набрав чинності, ми повинні повернути арешти, які знімали на час дії воєнного стану. Це торкнеться приблизно 436 тисяч наших клієнтів. Дуже шкода, але ми нічого не можемо з цим зробити. Усі банки його виконуватимуть", - написав він.

Новий закон дозволяє клієнтам з арештами користуватися сумою в розмірі двох мінімальних зарплат (13 400 грн) за умови, що клієнт звернеться до виконавця й той зі свого боку надішле в банк постанову на зняття арешту на суму 13 400 грн за одним із рахунків клієнта.

Публікація Олега Гороховського в Telegram
Публікація Олега Гороховського в Telegram

Раніше ми писали, що з 1 вересня 2022 року monobank підніме тариф за зняття власних коштів із карток з 0,5% до 0,9%.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK