єЧерга запрацювала на 16 пунктах пропуску: на перетин кордону чекають понад 12 тис вантажівок

Електронна черга для перетину кордону запрацювала на 16 пунктах пропуску.
єЧерга запрацювала на 16 пунктах пропуску: на перетин кордону чекають понад 12 тис вантажівок
Ілюстративне фото / Getty Images

Електронна черга повноцінно працює на всіх 16 міжнародних автомобільних пунктах пропуску. Про це повідомили в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури.

Так, усі вантажівки перетинають кордон лише відповідно до запису в електронній черзі. В онлайн-черзі очікує на перетин перетин кордону понад 12 тисяч вантажівок.

Читайте також:

"З початку запуску послуги ми мали пункти пропуску, де рух по електронній черзі почався одразу, та ті, де варто було почекати закінчення живої черги, що накопичилась раніше. На вихідних жива черга закінчилась на "Раві-Руській" та "Краківці", таким чином всі вантажівки перетинають кордон лише відповідно до єЧерги", - підкреслив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

За його словами, за тиждень дії послуги вже 9500 вантажівок виїхали з України лише за електронною чергою та майже 15 тисяч водіїв зареєструвалися в системі.

Станом на ранок 15 травня найбільша електронна черга нараховується на МАПП "Рава-Руська - Хребенне" - більше 2800 вантажівок. Також більше 2 тисяч транспортних засобів онлайн очікують на перетин кордону через пункти пропуску "Краківець - Корчова" та "Ягодин - Дорогуськ". Рух на останньому вже розблокований.

Читайте також:

Загалом із часу початку пілотного проєкту єЧерга в грудні 2022 року на пункті пропуску "Ягодин - Дорогуськ" до 15 травня кордон за електронним записом перетнули 96 078 вантажівок, з них на "Ягодині" - 88 тисяч. За цей же період у системі зареєструвалися більше 38 тисяч водіїв.

Раніше ми писали, що Кабінет Міністрів схвалив запуск електронної системи єЧерга на 16 пунктах пропуску в західному напрямку.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK