В Україні подорожчала реєстрація транспортних засобів: скільки тепер коштує послуга

Скільки коштує тепер послуга в сервісному центрі МВС.
В Україні подорожчала реєстрація транспортних засобів: скільки тепер коштує послуга
Ілюстративне фото / Getty Images

В Україні змінюється вартість державної реєстрації транспортних засобів у зв'язку з подорожчанням бланкової продукції. Про це повідомили в Головному сервісному центрі МВС.

Читайте також:

Зазначається, що у вартість комплексної послуги з реєстрації або перереєстрації входить декілька платежів, зокрема і за бланк свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Нова партія бланкової продукції була отримана за новим тарифом. 

Раніше орієнтовна вартість бланкової продукції становила 312 грн, а тепер буде 405 грн. 

Читайте також:

"Подорожчання стосується лише випадків виготовлення свідоцтва про реєстрацію на фізичному бланку (пластикової картки), вартість отримання е-свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу не змінилася", - йдеться в повідомленні.

Власник транспортного засобу або його представник за бажанням може відмовитися від традиційного пластикового документа й отримати лише електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Віртуальні документи, які відображаються в застосунку "Дія" та Електронному кабінеті водія, є чинними лише на території України. У разі відмови від традиційного документа за принципом digital first вартість бланкової продукції не сплачується зовсім.

Читайте також:

Орієнтовна вартість реєстрації або перереєстрації транспортного засобу становить:

  • для транспортних засобів усіх категорій або окремих агрегатів (з видачею номерного знака) - 955 грн;
  • для мототранспорту (з видачею номерного знака) - 727 грн;
  • для причепів (з видачею номерного знака) - 716 грн;
  • для мопедів або окремих їх агрегатів (з видачею номерного знака) - 698 грн.

Читайте також:

У відомстві додали, що в багатьох сервісних центрах МВС досі наявні бланки з попередньої партії з поліграфічного підприємства, тому в них послуга надаватиметься за тарифом 312 грн до вичерпання їхніх запасів. І новий тариф може  бути застосований пізніше ніж з 9 серпня.

Раніше ми писали, що 6 серпня 2023 року набула чинності постанова Кабміну №437, яка вносить зміни до процедури першої реєстрації на території України нових автомобілів.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK