Відключення світла з 1 жовтня: у Міненерго зробили заяву про запровадження графіків

В Україні триває наймасштабніша за всі часи незалежності ремонтна кампанія на об'єктах енергетики.
Відключення світла з 1 жовтня: у Міненерго зробили заяву про запровадження графіків
Ілюстративне фото / Getty Images

Застосування в Україні графіків відключення електроенергії з 1 жовтня 2023 року не планується. Проте відключення можливі в разі пошкодження енергетичної інфраструктури при ворожих обстрілах. Про це повідомили в Міністерстві енергетики.

Читайте також:

Зазначається, що наразі електроенергетична, вугільна, нафтогазова галузі посилено готуються до нового опалювального сезону. В Україні триває наймасштабніша за всі часи незалежності ремонтна кампанія на об'єктах енергетики. Завдяки цим зусиллям енергосистема повною мірою буде готова до проходження опалювального сезону без відключень електроенергії та відповідно обмежень споживачів. 

"Електроенергії, виробленої українськими електростанціями, наразі достатньо для забезпечення потреб споживачів. У денні години спостерігається профіцит потужностей. А тому  застосування відключень з 1 жовтня у будь-якому з регіонів країни не планується", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

У Міненерго не виключають, що відключення споживачів можливі в разі пошкодження енергетичної інфраструктури ворогом під час обстрілів, як це відбувалося минулого опалювального сезону. 

"Враховуючи, що торік у деяких регіонах виникали ситуації з несправедливим розподілом електроенергії між споживачами, операторами системи розподілу були розроблені та заздалегідь опубліковані графіки можливих відключень, які можуть бути застосовані лише в разі обстрілів та пошкодження енергетичного обладнання. На сьогодні жодних відключень побутових споживачів під час усього осінньо-зимового періоду не передбачається", - додали у відомстві.

Читайте також:

Раніше ми писали, що на сьогодні енергосистема України приведена в досить нормальний стан. Без великих морозів узимку та додаткових руйнувань через ворожі обстріли аварійних відключень електроенергії вдасться уникнути.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK