Обсяг газу в сховищах України досяг необхідних 14,7 млрд кубометрів

В Україні достроково виконали план із накопичення газу в сховищах для проходження опалювального сезону.
Обсяг газу в сховищах України досяг необхідних 14,7 млрд кубометрів
Ілюстративне фото / Getty Images

Станом на 19 вересня 2023 року загальний обсяг природного газу в підземних сховищах (ПСГ) сягнув 14,7 млрд кубометрів. Про це повідомила пресслужба Міненерго.

Читайте також:

"Отже, план Кабінету Міністрів України з досягнення показника прогнозного балансу природного газу в сховищах, необхідного для проходження опалювального сезону, вдалося виконати достроково", - йдеться в повідомленні.

За словами міністра енергетики Германа Галущенка, таких результатів удалося досягнути завдяки ефективній роботі нового менеджменту НАК "Нафтогаз України" та злагодженій роботі АТ "Укргазвидобування",  АТ "Укртрансгаз" та Оператора ГТС України. 

Читайте також:

"Сьогодні вся енергетична та нафтогазова галузь активно готується до нового опалювального сезону, який буде проходити в умовах російських атак. Накопичення газу в наших сховищах із випередженням графіка - важливий внесок у забезпечення енергетичної безпеки країни", - зазначив міністр.

Раніше ми писали, що український уряд забезпечив незмінність тарифів на газ для населення в зимово-осінній період.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK