Що може призвести до відключень світла в Україні: у Міненерго назвали єдиний фактор

Галущенко заявив, що є один фактор, який може вплинути на відключення електропостачання.
Що може призвести до відключень світла в Україні: у Міненерго назвали єдиний фактор
Ілюстративне фото / EPA/UPG

Енергосистема України повністю готова до проходження осінньо-зимового періоду з погляду забезпечення ресурсами, підготовленості генерації та системи передачі. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

Читайте також:

"Єдиний фактор, який може вплинути на відключення електропостачання, це атаки ворога. Ми робимо все, щоб такі відключення, якщо вони будуть наслідком атак, були короткостроковими. Для цього вже напрацьовано величезну кількість рішень, які ми випробували і минулої зими, і зараз ми їх модифікували для того, щоб максимально забезпечити споживачів електроенергією", - зазначив він.

За словами Галущенка, в Україні триває наймасштабніша за всю історію незалежності ремонтна кампанія на енергооб'єктах. У її межах до початку ОЗП планується завершити ремонти та відновлення об'єктів генерації й передачі.

Читайте також:

"Стосовно ресурсів, ми будемо забезпечені всім необхідним: як вугіллям, так і газом. Через високі температури протягом останніх двох місяців літа запаси вугілля на складах дещо впали, але вже зараз укладено відповідні контракти, зокрема на імпорт, і вугіллям у необхідному об’ємі ми будемо повністю забезпечені", - розповів міністр.

Він додав, що в сховищах накопичили майже 15 млрд кубів газу, що навіть більше, ніж було заплановано на початок опалювального сезону. 

Читайте також:

"Тому з ресурсами проблем не буде", - наголосив міністр.

Раніше ми писали, що енергосистема України буде повністю готова до проходження опалювального сезону.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK