У Карпатах відкрили новий поклад газу з рекордними показниками: деталі

Нову свердловину глибиною 1600 м пробурили з метою дорозвідки виснаженого родовища.
У Карпатах відкрили новий поклад газу з рекордними показниками: деталі
У Карпатах відкрили новий поклад газу / naftogaz.com

"Укргазвидобування" відкрило перспективний поклад у мезозойському газоносному комплексі Карпат на родовищі, яке вважалося виснаженим. Про це повідомила пресслужба "Нафтогазу".

Читайте також:

"Розвідувальна свердловина, під час випробування якої отримано приплив газу з дебітом понад 200 тис. куб. м газу на добу, дала найвищий за останні 20 років показник УГВ для родовищ західного регіону", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що нову свердловину глибиною 1600 м пробурили з метою дорозвідки виснаженого родовища. Рекордні показники газовидобутку було досягнуто завдяки використанню сучасних технологій.

Читайте також:

"Західний регіон має великий потенціал для відкриття нових покладів вуглеводнів, який підтверджується результатами сусідніх країн. Зараз ми посилюємо діяльність у цьому регіоні, зокрема щодо впровадження нових технологій та залучення інвестицій", - прокоментував т. в. о. генерального директора "Укргазвидобування" Олег Толмачев.

Наразі фахівці працюють над розширенням технологічних можливостей наземної інфраструктури для збільшення продуктивності свердловини. 

Раніше ми писали, що АТ "Укргазвидобування" ввело в експлуатацію дві високодебітні свердловини. Разом вони дають близько 500 тис. куб. м газу на добу.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK