НБУ повернув готівкову гривню, яку за кордоном обміняли українські біженці

Загальна сума становить 970 164 300 гривень.
НБУ повернув готівкову гривню, яку за кордоном обміняли українські біженці
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Наприкінці листопада 2023 року Національний банк України отримав усю готівкову гривню, яку українські біженці обміняли в європейських центральних банках протягом 2022 року. Про це повідомили в НБУ.

Читайте також:

2022 року Нацбанк уклав угоди з центральними банками Польщі, Швейцарії, Бельгії, Латвії, Німеччини, Італії, Литви, Мальти, Швеції, Нідерландів, що передбачали можливість обміну готівкової гривні на місцеву валюту для українських громадян, які вимушено залишили свої домівки через початок широкомасштабного вторгнення РФ.

Відповідно до цих угод після завершення обмінних операцій НБУ здійснював викуп отриманої центробанками готівкової гривні, загальна сума якої становила 970 164 300 грн.

Читайте також:

При цьому основним хабом, що до моменту повернення в Україну акумулював готівкову гривню, обмін якої було здійснено у всіх десяти європейських державах, став Національний банк Польщі.

Раніше ми писали, що Національний банк України й надалі пом'якшує валютні обмеження для бізнесу та громадян. Зокрема, регулятор дозволив банкам та обмінникам продавати готівкову іноземну валюту в необмеженій кількості.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK