В Україні випустили нові 10 гривень: як виглядає монета

Оборотну пам'ятну монету НБУ вводить в обіг 6 грудня 2023 року.
В Україні випустили нові 10 гривень: як виглядає монета
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У День Збройних сил України, 6 грудня, у Національному банку відбулася презентація нової обігової пам'ятної монети "Командування об'єднаних сил Збройних сил України". Її ввели в обіг 6 грудня 2023 року. Про це повідомила пресслужба НБУ.

Читайте також:

"Ця монета продовжує серію "Збройні сили України" та присвячена Командуванню об'єднаних сил Збройних сил України - окремому органу військового управління стратегічного рівня всіма міжвидовими та міжвідомчими угрупованнями військ (сил) для проведення об'єднаних операцій за завданням Верховного Головнокомандувача та Генерального штабу Збройних сил України", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Зазначається, що аверс монети ідентичний з аверсом обігової монети номіналом 10 гривень зразка 2018 року, на ньому в центрі в обрамленні давньоруського орнаменту розміщені номінал монети, рік карбування та герб України.

На реверсі монети в центрі зображено емблему Командування об'єднаних сил Збройних сил України. 

bank.gov.ua

Читайте також:

Як і всі інші обігові монети України, пам'ятна монета "Командування об'єднаних сил Збройних сил України" є обов'язковою до приймання за її номіналом. Поступово в готівковий обіг буде введено майже 10 млн штук таких обігових пам'ятних монет.

Раніше ми писали, що голова Національного банку України Андрій Пишний презентував нову пам'ятну монету "Країна супергероїв. Дякуємо волонтерам!".ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK