ВР схвалила в першому читанні закон про перезавантаження БЕБ: Гетманцев пояснив, чому це важливо

За словами Гетманцева, після перезавантаження БЕБ має стати єдиним органом, який здійснює розслідування економічних злочинів у державі.
ВР схвалила в першому читанні закон про перезавантаження БЕБ: Гетманцев пояснив, чому це важливо
Ілюстративне фото / esbu.gov.ua

У четвер, 11 квітня, Верховна Рада ухвалила в першому читанні доопрацьований законопроєкт №10439, який передбачає удосконалення роботи Бюро економічної безпеки (БЕБ). Про це повідомив народний депутат, голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Читайте також:

За його словами, перезавантаження цього органу важливе і для України, і для міжнародних партнерів, які надають підтримку нашій країні.

"Сьогодні до БЕБ виникає безліч запитань у бізнесу й суспільства. Робота цього органу є неефективною. Тому ухвалений документ передбачає призначення керівника на прозорому конкурсі за участі міжнародних партнерів, проведення переатестації всього персоналу БЕБ і, власне, перезавантаження цього органу, що має стати єдиним органом, який здійснює розслідування економічних злочинів у державі", - розповів політик.

Він додав, що норми законопроєкту передбачають також формування нової дисциплінарної комісії призначеним директором Бюро економічної безпеки.

Читайте також:

"Ухвалення цього документа дуже важливе. Я вдячний народним депутатам за підтримку законопроєкту в першому читанні. Він відповідає, зокрема, і вимогам міжнародних організацій, які є донорами України в цей важкий час", - підсумував нардеп.

Раніше ми писали, що уряд та представники українського бізнесу підписали заяву про поглиблення співробітництва для покращення бізнес-клімату в Україні.



ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK