Кабмін вніс зміни до ПДР: що дозволили мопедам і мотоциклам

Кабмін дозволив мопедам і мотоциклам проїзд на смугах для руху маршрутних транспортних засобів.
Ілюстративне фото / depositphotos.com
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У вівторок, 1 квітня, Кабінет Міністрів України ухвалив проєкт постанови "Про внесення змін до Правил дорожнього руху щодо надання переваги в русі мопедам та мотоциклам".

Читайте також:

Про це повідомила пресслужба МВС.

Відповідні зміни дозволять мопедам та мотоциклам (за винятком мотоциклів із боковим причепом, мотоколясок, триколісних транспортних засобів) проїзд на смугах для pyxy маршрутних транспортних засобів попутно загальному потоку транспортних засобів.

"Головна мета - зменшення заторів, підвищення рівня безпеки мопедистів та мотоциклістів на дорогах, а також гармонізація законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього pyxy із законодавством країн Європи", - ідеться в повідомленні.

Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Раніше ми писали, що з 24 березня 2025 року на автомобільних дорогах України буде активовано 40 нових комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР. Загальна кількість таких приладів у країні становитиме 340.



ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK