Приватизація набирає обертів: На аукціоні продали спиртзавод за 150 млн грн

Після підписання договору купівлі-продажу новий власник отримає виробничі приміщення та устаткування, зерносклад і транспорт.
Приватизація набирає обертів: На аукціоні продали спиртзавод за 150 млн грн
Ілюстративне фото / http://ukrspirt.com/

В Україні відбувся другий з початку повномасштабної війни онлайн-аукціон у рамках "малої приватизації". За 150 млн грн продали окреме майно Марилівського місця зберігання спирту ДП "Укрспирт". Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

Читайте також:

"Другий з початку широкомасштабного вторгнення приватизаційний онлайн-аукціон вдало завершився продажем майна за ціною майже втричі вище стартової. За окреме майно Марилівського місця зберігання спирту державного підприємства "Укрспирт" (Тернопільська область) переможець торгів запропонував 150 001 000 грн за стартової ціни 54 324 111 грн", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Марилівський спиртзавод був модернізований у 2018 році.

За право його придбання змагалися четверо учасників. Після підписання договору купівлі-продажу новий власник отримає виробничі приміщення та устаткування, зерносклад та транспорт. 

Читайте також:

"Приватизація набирає обертів. До кінця нинішнього року в рамках "малої приватизації" заплановано до продажу 150 об’єктів, і ми максимально намагатимемося виконати задумане. Отримані кошти посилять бюджет і підуть, зокрема, на потреби Збройних сил України", - сказала міністр економіки Юлія Свириденко.

Раніше ми писали, що 19 вересня в Україні відбувся перший приватизаційний онлайн-аукціон із початку повномасштабного вторгнення. Об'єктом приватизації стало окреме майно Кобиловолоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП "Укрспирт", розташоване в Тернопільській області.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK