Рада відновила оформлення оренди землі - Шуляк

Від початку воєнних дій в Україні було призупинено ряд процесів із реєстрації земельних ділянок.
Рада відновила оформлення оренди землі - Шуляк
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Верховна Рада України остаточно ухвалила законопроєкт №7636, який передбачає відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Про це повідомила голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк.

"Від початку воєнних дій в Україні було призупинено ряд процесів із реєстрації земельних ділянок. Це був вимушений захід, щоб запобігти зловживанням, маніпуляціям чи рейдерським захопленням землі", - зазначила вона.

Читайте також:

Шуляк пояснила, що законопроєкт повертає реєстрацію прав оренди земель в Держгеокадастрі та Держреєстрі речових прав на нерухоме майно, відновлює торги на передачу в користування ділянок державної та комунальної форми власності.

"Це важливий крок в умовах війни та післявоєнного відновлення, адже створює додаткові умови для інвестицій та запуску бізнесу, який хоче і може релокуватися, розвиватися та підіймати українську економіку", - підсумувала голова партії.

Раніше ми писали, що в Україні на порталі "Дія" відновили послугу з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK