Критична ситуація: 10% мостів в Україні знаходяться в аварійному стані

З 14 липня експерти розпочнуть візуальне та інструментальне обстеження мостових споруд, які знаходяться в аварійному стані.
Критична ситуація: 10% мостів в Україні знаходяться в аварійному стані
Ілюстративне фото / Getty Images

Станом на 13 липня Комісія з перевірки мостових споруд отримала дані про 22 454 мости, про понад 6 тисяч об'єктів інформація відсутня. У якому вони знаходяться стані, наразі невідомо. Про це повідомили в Мінінфраструктури.

Читайте також:

Попередні висновки комісії свідчать, що майже 10% українських мостових споруд знаходяться в аварійному стані. Серед них два великі мости з високою інтенсивністю руху, які розташовані в Києві. Йдеться про міст Патона та міст "Метро".

"Перший аналіз технічної документації, актів огляду мостів показав критичну ситуацію з станом мостових споруд в Україні. Це неприпустима ситуація як для фізичної безпеки українців, так і обороноздатності та економіки України загалом", - наголосив віцепрем'єр-міністр Олександр Кубраков.

Читайте також:

Він дав доручення негайно розпочати обстеження аварійних мостів, які відносяться до позакласових та розташовані через великі річки.

Зазначається, що з 14 липня експерти розпочнуть візуальне та інструментальне обстеження мостових споруд, які знаходяться в аварійному стані.

Читайте також:

На виконання рішення РНБО була створена Комісія з перевірки стану мостових споруд. Її очолив віцепрем'єр-міністр із відновлення - міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Раніше ми писали, що наприкінці 2022 року Чернігівська область отримала конструкції трьох мостів від французької гуманітарної місії.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK