Іпотека під 7%: Укргазбанк видав перші кредити за програмою єОселя на нових умовах

Програму було розширено з 1 серпня 2023 року.
Іпотека під 7%: Укргазбанк видав перші кредити за програмою єОселя на нових умовах
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У понеділок, 7 серпня, Укргазбанк видав перші два кредити під 7% річних за розширеними умовами державної програми доступного іпотечного кредитування "єОселя". Про це повідомила пресслужба фінустанови.

Читайте також:

Перший кредит отримала громадянка, сім'я якої раніше мешкала в гуртожитку. Другий кредит видали IT-спеціалісту з Києва, який орендував житло.

Зазначається, що з 1 серпня запрацювала масова іпотека "єОселя" під 7% річних для таких категорій громадян:

  • ветерани війни та члени їхніх сімей, учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, сім'ї загиблих (померлих) ветеранів війни, а також сім'ї загиблих (померлих) захисників і захисниць України;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • інші громадяни України, які не мають власної житлової нерухомості або у власності яких менше ніж 52,5 кв. м для сім'ї з однієї особи (одинока особа) та додатково 21 кв. м на кожного наступного члена сім'ї.

Читайте також:

Ці категорії громадян зможуть придбати житло в будинку не старшому трьох років. Подати заявку на участь у програмі можна в застосунку "Дія".

Раніше ми писали, що до кінця 2023 року 10 тисяч українських сімей зможуть придбати власне житло за програмою "єОселя".ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK