Нова пошта змінює тарифи на міжнародну доставку: Скільки будемо платити з 7 липня

Нові тарифи набудуть чинності з 7 липня 2022 року.
Нова пошта змінює тарифи на міжнародну доставку: Скільки будемо платити з 7 липня
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Нова пошта Глобал вводить нові тарифи на міжнародні відправлення та доставку з міжнародних інтернет-магазинів. Зміни почнуть діяти з 7 липня 2022 року. Про це повідомила пресслужба компанії.

Перша зміна

Термін дії акційної послуги "Речі з дому за кордон" продовжено зі знижками від 30 до 75%. Клієнти можуть надсилати особисті речі в 25 європейських країн. При цьому розмір знижки залежить від зони доставки, до якої належить країна.

Читайте також:

Друга зміна

Тариф на доставку особистих речей у рамках послуги "Речі з дому за кордон" у Польщу знизився на 33%. Так, доставка посилки з України до Польщі буде коштувати:

  • до 2 кг - 600 грн замість 800 грн;
  • до 10 кг - 900 грн замість 1200 грн;
  • до 30 кг - 1500 грн замість 2000 грн;
  • до 70 кг - 3000 грн.

Третя зміна

Враховуючи подорожчання пального вдвічі, зокрема й авіапалива, тариф на "Глобальну доставку" в/із США підвищується на 20%, з інших країн і територій світу - на 10%.

Читайте також:

Доставка посилки вагою 0,5 кг із США коштуватиме 840 грн, а з іншої країни світу - від 1100 грн (залежно від країни). Доставка документів вагою до 0,5 кг у США обійдеться в 720 грн, а в іншу країну світу - від 880 грн.

Четверта зміна

Тариф на доставку відправлень із міжнародних інтернет-магазинів через сервіс NP Shopping вагою 0,5 кг збільшиться на 1-2 дол. залежно від країни. Тариф на посилки із США збільшується на 2 дол. у середньому в усіх вагових категоріях.

Читайте також:

Таким чином доставка посилки з інтернет-магазину вагою 0,5 кг складе:

  • із США та Англії - 7 дол.;
  • з Польщі, Німеччини, Іспанії та Франції - 5 дол.;
  • з Італії й Туреччини - 6 дол.

Раніше ми писали, що Нова пошта ввела нову послугу. Тепер українці можуть відправляти посилки через поштомати в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Полтаві. З 18 липня послуга буде доступна ще й у Вінниці.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK