НБУ відновлює тарифи на послуги національної платіжної системи "Простір"

Тарифи поновлюються для учасників НПС "Простір", а також незалежних процесингових центрів НПС "Простір" та юридичних осіб.
НБУ відновлює тарифи на послуги національної платіжної системи "Простір"
Національний банк України / depositphotos.com

Національний банк поновлює низку тарифів на послуги національної платіжної системи "Український платіжний простір" (НПС "Простір"), дія яких була тимчасово зупинена після початку воєнного стану в Україні. Про це повідомила пресслужба регулятора.

Читайте також:

Так, Нацбанк повертає тарифи за:

  • супроводження учасників та незалежних процесингових центрів, підключених до Центрального маршрутизатора й розрахунково-клірингового центру НПС "Простір" (стягувалася щомісячна плата);
  • супроводження програмного забезпечення сервера авторизації (стягувалася щомісячна плата за кожен комплект);
  • надання інформаційних виписок засобами електронної пошти (стягувалася плата за кожний кб інформації);
  • інформаційні послуги, які надаються інформаційним еквайрам за перевірку, маршрутизацію, оброблення інформаційних даних (стягувалася щомісячна плата за кожний пристрій, що є джерелом первинної інформації, дані з якого оброблялися протягом місяця).

Читайте також:

Як зазначили в НБУ, з 26 серпня 2022 року відновлюються тарифи для учасників НПС "Простір", а з 24 серпня 2022 року - для незалежних процесингових центрів НПС "Простір" та юридичних осіб.

"Таке рішення ухвалене через потребу забезпечити безперебійне функціонування та подальший розвиток національної платіжної системи", - йдеться в повідомленні.

Раніше ми писали, що до кінця 2022 року всі платіжні термінали в Україні зможуть приймати до оплати картки "Простір".ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK