Санкції проти РФ: Польща пропонує запровадити податок на російську сировину

За пропозицією польського уряду податок охоплюватиме всю російську сировину: вугілля, газ, нафту та іншу похідну сировину.
Санкції проти РФ: Польща пропонує запровадити податок на російську сировину
Иллюстративное фото / depositphotos.com

На саміті в Брюсселі Польща запропонує запровадити податок на російську сировину. Про це повідомила міністр клімату та довкілля Польщі Анна Москва, передає Польське радіо.

За її словами, такий податок переконає країни ЄС прискорити процес зменшення залежності від російських енергоносіїв.

"Я представлю цю пропозицію в деталях. Це буде спеціальний збір, податок, розмір якого залежатиме від ступеня залежності від російської сировини. Найочевидніше, податок стосуватиметься різного виду сировини. Такий крок має мотивувати країни пожвавити темпи зменшення залежності від Росії", - пояснила міністр.

Читайте також:

Як зазначила Анна Москва, за пропозицією польського уряду податок охоплюватиме всю російську сировину: вугілля, газ, нафту та іншу похідну сировину. Також вона додала, що новий податок буде створено за моделлю системи торгівлі викидами вуглецю, яка служить для декарбонізації європейської економіки.

Раніше ми писали, що Росія намагається залучити інші країни для мінімізації руйнівних наслідків економічних санкцій.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK