На українському кордоні утворилися величезні черги з "євроблях": У чому причина

Машини на розмитнення їдуть не лише з Угорщини, а й із країн Прибалтики, Польщі та інших.
На українському кордоні утворилися величезні черги з "євроблях": У чому причина
Ілюстративне фото / depositphotos.com

На угорсько-українському та словацько-українському кордонах стоять кілометрові черги з транспортних засобів, які ввозять в Україну для пільгового розмитнення. Про це повідомив у Facebook голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.

"Спостерігаємо значне збільшення кількості легкових транспортних засобів на в'їзд в Україну в пунктах пропуску по всій ділянці державного кордону. У випадку з Угорщиною ці черги розтягнулися на кілька кілометрів й іноді сягають 800 автомобілів. Дещо краща ситуація на словацько-українському кордоні, проте вона також викликає стурбованість", - написав він.

Читайте також:

За його словами, черга, що утворилася, стосується лише авто, які ввозяться для розмитнення. Інші транспортні засоби рухаються спокійно й практично без черг.

"Трафік збільшився в сотні разів, машини на розмитнення їдуть не лише з Угорщини, а й із країн Прибалтики, Польщі та інших. Значна частина авто не має відповідно оформлених документів, що значно ускладнює пропуск та оформлення. Є й інші фактори операційного характеру, які вимагають негайної оптимізації", - пояснив Микита.

Публікація Віктора Микити у Facebook
Публікація Віктора Микити у Facebook

Раніше ми писали, що 21 червня Верховна Рада прийняла законопроєкт №7418, який передбачає повернення мит та ПДВ на імпортні товари та розмитнення автомобілів.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK