В Україні можуть запровадити додатковий митний збір: Що відомо

З початку повномасштабної війни доходи від податкової та митниці суттєво зменшилися.
В Україні можуть запровадити додатковий митний збір: Що відомо
Міністр фінансів України Сергій Марченко / mof.gov.ua

В Україні може з'явитися додатковий митний збір. Наразі уряд обговорює концепцію. Про це розповів міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю УНІАН.

Читайте також:

"Ми зараз обговорюємо це питання. Така ініціатива може не носити назву додаткового митного збору, це може бути окремий військовий збір. Або додатковий збір на валютообмінні операції на купівлю імпортних товарів. Ще немає остаточної концепції, тому, коли і в якому вигляді буде введено збір - говорити зарано", - повідомив міністр.

За його словами, з початку повномасштабної війни доходи від податкової та митниці суттєво зменшилися, а видатки на військові потреби зросли майже в 10 разів. Однак динаміка щодо податкових та митних надходжень починає покращуватися.

Якщо в березні надходження по митниці були в 7 млрд грн, то за результатами липня вже отримали більше 22 млрд грн. Це понад 56% планових довоєнних показників.

Читайте також:

"...один із головних чинників зростання податкових і митних зборів у липні - це як раз і є повернення ПДВ і ввізного мита, а також більш жорсткий контроль за товарами, які ввозяться на територію України", - пояснив Марченко.

Раніше ми писали, що президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт №7418, який передбачає повернення мит і ПДВ на імпортні товари та розмитнення автомобілів.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK