Ціни на огірки в Україні обвалилися: Експерти назвали причини

Незважаючи на таке стрімке падіння відпускних цін, зараз тепличний огірок в Україні все ж таки коштує в середньому в 2,5 рази дорожче, ніж в аналогічний період минулого року.
Ціни на огірки в Україні обвалилися: Експерти назвали причини
Иллюстративное фото / depositphotos.com

З початку цього тижня ціни на огірки в Україні впали одразу на 37%. Здешевлення популярного овоча зумовлене високою конкуренцією з дешевшою імпортною продукцією. Про це повідомили аналітики проєкту EastFruit.

Так, зараз виробники змушені пропонувати огірок не дорожче 40-60 грн/кг, тоді як наприкінці попереднього тижня продажі велися в межах 70-90 грн/кг.

Читайте також:

"Настільки різко знижувати відпускні ціни виробники змушені через збільшення пропозиції огірка на ринку на тлі помітного зниження попиту в цьому сегменті. Так, за словами виробників, встановлення теплої погоди в Україні помітно прискорило дозрівання огірка в місцевих тепличних комбінатах. Крім того, тиск на ринок посилився через збільшення пропозиції імпортного огірка, який пропонується від 30 грн/кг", - пояснили експерти.

Проте, незважаючи на таке стрімке падіння відпускних цін, зараз тепличний огірок в Україні все ж таки коштує в середньому в 2,5 рази дорожче, ніж в аналогічний період минулого року.

Раніше ми писали, що протягом квітня середня роздрібна ціна свинини в Україні виросла на 1 грн/кг - зі 130 до 131 грн/кг у середньому. Найпомітніше - на 2,2-2,5 грн/кг або 1,3-1,7% - піднялися ціни на преміальні сезонно популярні частини: стейк, вирізку, корейку без кістки, ошийок.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK