Ягоди будуть рекордно дешевими в травні: Що призведе до зниження цін

Тільки за останній тиждень ціни на суницю садову в Україні впали в середньому на 36%.
Ягоди будуть рекордно дешевими в травні: Що призведе до зниження цін
Иллюстративное фото / depositphotos.com

Ціни на тепличні ягоди в Україні продовжують знижуватись. Зокрема, суниця садова за останній тиждень подешевшала на 36%. Незабаром на ринку з'явиться ягода з-під агроволокна, що призведе до продовження рекордного зниження вартості суниці садової. Про це повідомляє SEEDS.

Читайте також:

Аналітики зазначають, що лише за останній тиждень ціни на суницю садову в Україні впали в середньому на 36%. Ще напередодні минулих вихідних суниці з плівкових теплиць фермери відмовлялися продавати дешевше ніж за 100-130 грн за кілограм. Однак після того, як південні регіони масово розпочали прибирання ягоди з літніх теплиць, ціни на суницю садову одразу впали до 50-100 грн за кілограм.

"Це лише початок цінопаду. Найближчим часом розпочнеться масовий збір урожаю ягоди з-під агроволокна. Як наслідок, пропозиція садової суниці суттєво зросте. Попит же цього року, зокрема через виїзд із країни 5 млн громадян, помітно зменшився. Тож більшість гравців ринку прогнозують подальше зниження ціни на ягоду", - наголосили експерти.

Читайте також:

Щодо ситуації на ринку овочів, то не всі українці зараз можуть спробувати овочі борщового набору нового врожаю. Це пов'язано з тим, що традиційно сезон для більшості з них розпочинається на Херсонщині, яка наразі повністю окупована.

Найближчим часом на українському ринку з'являться морква, буряк, цибуля нового врожаю з Миколаївської та Одеської областей. Але ціни на цю продукцію будуть значно вищими, ніж минулого року.

Раніше ми писали, що в Україні через бойові дії та окупацію територій, де знаходяться ягідні ферми, урожай цього року скоротиться на 30-50%. Експерти припускають, що цього року черешні взагалі не буде.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK