Головний інгредієнт борщу різко подорожчав: Скільки коштує в Україні

На сьогодні основну пропозицію столового буряка на українському ринку складає імпортна продукція з Польщі.
Головний інгредієнт борщу різко подорожчав: Скільки коштує в Україні
Иллюстративное фото / depositphotos.com

В Україні з початку тижня різко подорожчав столовий буряк. Наразі його продають по 18-25 грн/кг, що в середньому на 38% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Про це повідомляють аналітики EastFruit.

"Основною причиною такого "сплеску" на ринку буряків є суттєве скорочення пропозиції даного коренеплоду з українських господарств. Більшість фермерів уже встигли реалізувати всі наявні обсяги. Запаси ж у решти господарств, за словами виробників, також практично вичерпані", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Аналітики наголосили, що на сьогодні основну пропозицію столового буряка на українському ринку складає імпортна продукція з Польщі. При цьому вартість імпортного буряка теж зросла, оскільки подорожчали пальне та відповідно логістика.

Зазначається, що зараз ціна на буряк в Україні вже в середньому вдвічі вища, ніж на початку червня 2021 року.

Читайте також:

"Таку цінову різницю ключові гравці ринку пояснюють початком масової реалізації столового буряка нового врожаю, який минулого року розпочався приблизно наприкінці травня", - додали експерти.

Раніше ми писали, що через окупацію південних регіонів України виникли проблеми з постачанням ранніх овочів. Але дефіцит базових продуктів харчування не очікується.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK