Коли ранні овочі в Україні подешевшають - прогноз експерта

Через окупацію Херсонської та частини Запорізької областей немає можливості отримати решті території України перший урожай овочів відкритого ґрунту з півдня.
Коли ранні овочі в Україні подешевшають - прогноз експерта
Иллюстративное фото / depositphotos.com

Ранні овочі в Україні почнуть дешевшати лише через місяць. Високі ціни на продукцію тримаються через окупацію Херсонської та частини Запорізької областей. Про це повідомила аналітик Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ) Світлана Литвин.

Читайте також:

"У міру того, як дозріватимуть овочі відкритого ґрунту на території центральних, західних та північних областей, а це орієнтовно початок-середина липня, ціна опускатиметься й ставатиме комфортнішою для споживачів", - зазначила експерт.

За її словами, зазвичай у період із жовтня по травень до українських споживачів овочі надходять із Туреччини та українських тепличних господарств. У червні підключаються овочі відкритого ґрунту з південних областей нашої країни, а потім дозріває врожай і по всій території України.

Публикация УКАБ в Facebook
Публикация УКАБ в Facebook

Раніше ми писали, що через окупацію південних регіонів України виникли проблеми з поставками ранніх овочів. Але дефіцит базових продуктів харчування не очікується.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK