Додаткові до державних грошові виплати отримали більше 1,1 млн громадян України

Найбільше виплатила Всесвітня продовольча програма ООН.
Додаткові до державних грошові виплати отримали більше 1,1 млн громадян України
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Понад 1,1 млн українців, які постраждали від війни, отримали додаткові до державних грошові виплати. Про це написала пресслужба Міністерства соціальної політики у Facebook.

"Станом на 1 липня 2022 року в нас є звіти від міжнародних організацій про те, що від них виплати вже отримали більше 1,1 млн осіб із числа тих, дані про яких ми передавали нашим партнерам у верифікованих списках", - повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Читайте також:

За її словами, найбільше виплатила Всесвітня продовольча програма ООН. Кошти отримали понад 670 тис. осіб. Місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Товариство Червоного Хреста України виплатили допомогу майже 180 тис. осіб.

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців здійснило виплати 167 тис. осіб. 84 тис. осіб отримали допомогу від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Лазебна нагадала, що, згідно з меморандумами, укладеними з агентствами ООН та іншими міжнародними організаціями, Мінсоцполітики залучило понад 10 млрд грн для виплати допомоги більше ніж 2 млн людей, постраждалих від війни. 

Читайте також:

Ці допомоги виплачуються в розмірі від 2 200 до 2 500 грн протягом 1-3 місяців. Вони є додатковими до державних, їхня виплата не залежить від отримання будь-якого виду державної соціальної допомоги або допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

При цьому сума грошової допомоги, одержаної від міжнародної організації, не оподатковується податком на доходи фізичних осіб та не враховується при обчисленні сукупного доходу домогосподарства під час призначення інших видів соціальної допомоги.

Публікація Міністерства соціальної політики України у Facebook
Публікація Міністерства соціальної політики України у Facebook

Раніше ми писали, що українці, які надали притулок переселенцям, можуть отримати компенсацію від Товариства Червоного Хреста України.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK