Витрати українців зросли в липні: Що купували найчастіше

У липні українці більше витрачали на ліки, електроніку, ресторани та пальне.
Витрати українців зросли в липні: Що купували найчастіше
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У липні український споживчий ринок майже повністю оговтався від падіння перших місяців війни. За даними статистики розрахунків банківськими картками в мережі POS-терміналів ПриватБанку, кількість оплат картками покупок у торгівлі зросла на 5,9% до 199 млн транзакцій. Про це повідомила пресслужба банку в Telegram.

Зазначається, що обсяги сплачених безготівково товарів за місяць збільшилися на 7,7% до 48,4 млрд грн.

Читайте також:

У липні продовжили зростати витрати українців на продукти. Оплати картками в продовольчих магазинах зросли на 9,7% до 24 млрд грн. Загалом купівля продуктів харчування становить понад 49% безготівкових витрат українців, підкреслили в ПриватБанку.

За місяць відчутно зросли карткові витрати на кафе та ресторани (19% до 3,4 млрд грн), покупки ліків (14,5% до 2,7 млрд грн), електроніки й побутової техніки (16% до 3,2 млрд грн) та витрати на пальне (12,1% до 2,3 млрд грн).

Читайте також:

"Активний розвиток безготівкової мережі дає зростання обсягів оплат картками у підприємств малого бізнесу на 10,8% до 27,1 млрд грн. Великі національні торгові мережі отримали безготівкових оплат на 11,6% більше, ніж у червні, - 21,3 млрд грн", - додали в банку.

Загалом на сьогодні в мережі банку працює 203 тисячі POS-терміналів, за місяць їх побільшало на 6,7 тис.

Публікація ПриватБанку в Telegram
Публікація ПриватБанку в Telegram

Раніше ми писали, що в Національному банку говорять про можливість подорожчання товарів, послуг у середньому по Україні не більше ніж на 30%. Таким чином восени зростуть ціни на продукти харчування та пальне.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK