Як змінилися доходи українців з початку війни - опитування

За даними опитування, основним джерелом доходів у більшості респондентів є заробітна плата та пенсія.
Як змінилися доходи українців з початку війни - опитування
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Наразі серед українців, які мали роботу до повномасштабної війни, працює лише 61%. Про це свідчить результат опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

Читайте також:

Зазначається, що повноцінно працюють 36%, віддалено або частково -19%, 6% опитаних знайшли нову роботу. При цьому 37% втратили роботу та не працюють зараз. Найбільше тих, хто втратив роботу, серед мешканців сходу, жінок, найбідніших, а також внутрішньо переміщених осіб.

За даними опитування, основним джерелом доходів у більшості респондентів є заробітна плата (56%) та пенсія (31%). Доходи від приватного бізнесу мали 8%, стільки ж отримували соціальну допомогу.

Читайте також:

З початку війни лише у 2% опитаних рівень доходів збільшився, у 33% - не змінився. У двох третин опитаних спостерігається погіршення ситуації з доходами: у 18% - незначно, у 32% - значно, 14% втратили практично всі доходи. Найбільших фінансових втрат зазнали мешканці півдня та сходу, а також особи середнього віку.

Половина респондентів зазначила, що в разі повної втрати доходів їхніх заощаджень вистачить ще на місяць, 19% - до 2-х місяців, 12% - до 3-х місяців, ще стільки ж - до пів року й більше.

Раніше ми писали, що після 24 лютого 2022 року, коли РФ розв'язала повномасштабну війну проти України, понад 80% росіян частково або повністю втратили заощадження.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK